Ukrainian Time

Харчові есенції і обробка продуктів

Харчові есенції і обробка продуктів


Август 06
12:55 2017

За допомогою ароматизаторів підсилюють частково втрачений в процесі обробки аромат в джемах, конфітюри, вареннях для надання аромату й смаку кондитерським та хлібобулочним виробам. Їх вживають лише найменшу дозу, всього кілька крапель. Наприклад, для ромових баб з остаточним виходом 600-700гр досить додати в просочення  2-3 краплі. Для випічки мигдалевого печива з виходом 500-600гр додати в сире тісто 8-10 крапель есенції. Для кремів, пудингів, суфле (тобто виробів без теплової обробки) на 1 кг достатньо 8 крапель. Для напоїв потрібно 0,3 мл на 1 літр рідини. 1мл ≈ 18-20 крапель або 1 крапля — 0,05 мл.

Здоровими і стрункими сьогодні хочуть бути всі. Люди все більше задумаються про правильне харчування і відмовляються від фастфуду, йдуть в тренажерні зали.

Попит народжує пропозицію, і фітнесцентри, школи схуднення і компанії, що пропонують доставку харчування на кожен день, з’являються все частіше. Одні платять їм великі суми, інші намагаються привести себе в ідеальну форму самостійно. При цьому і ті, й інші стають заручниками стереотипів про правильне харчування.
Кандидат медичних наук, дієтолог і кардіолог Микола Ніколаєв сам десять років тому вирішив знизити вагуз 108 до 86 кг. І тепер один з найприємніших моментів схуднення для Миколаєва полягає в тому, що його не впізнають старі пацієнти.

За великим рахунком, потрібно готувати, як подобається та використовувати харчові есенції HimalayaShop що знаходяться за посиланням — http://himalayashop.com.ua/cat/spetsii/tsvetochnie-vodi-essentsii/. Можна скільки завгодно говорити про шкоду копчених або смажених продуктів, але життя в мільйонному індустріальному центрі дає навантаження нітрохи не менше.

Харчові ароматизатори є дуже популярними видами харчових добавок і застосовуються, в основному, в ресторанах швидкого харчування, у виробництві м’ясних продуктів, ковбасних виробів, десертів, супах швидкого приготування та інших напівфабрикатах.