Ukrainian Time

Референдум у Нідерландах: явка поки низька

Референдум у Нідерландах: явка поки низька


Апрель 06
18:01 2016
  • Референдум у Нідерландах: явка поки низька

Явка на консультативному референдумі у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, який проходить у середу, 6 квітня, поки низька, повідомляє кореспондент DW Максим Драбок.

За прогнозами експертів, вона може становити близько 25 відсотків. Знизити показник може, зокрема, і рясний дощ.Соціолог Моріс де Гонд на основі даних щодо явки у великих містах станом на 13 годину за місцевим часом прогнозує явку між 25 і 30 відсотками.

У столиці країни Амстердамі на 13 годину за офіційними даними проголосували лише 6,5 відсотка виборців. У Роттердамі станом на 16 годину проголосували 13,8 відсотка, у Гаазі станом на 14 годину — 12,4.

Для того, щоб референдум був визнаний таким, що відбувся, необхідна явка щонайменше 30 відсотків громадян, які мають право голосу.У Гаазі проголосував прем’єр-міністр країни Марк Рютте. Він закликав співвітчизників прийти на дільниці і віддати голоси на підтримку асоціації. «Ми повинні допомогти Україні збудувати правову державу та демократію (…) Європа потребує більше стабільності на своїх кордонах», — цитує слова Рютте агентство AFP.

За Twitter-опитуванням компанії Coosto, поки з невеликим відкривом лідирують противники асоціації.

Джерело

Последние новости

    У Кам’янському підірвали редакцію газети

17:37 У Кам’янському підірвали редакцію газети

Читать всю статью