Ukrainian Time

Блогер: 80% розігнаних у ЗМІ "зрад" — некомпетентність тих, хто їх розганяє

Блогер: 80% розігнаних у ЗМІ "зрад" — некомпетентність тих, хто їх розганяє


Май 19
10:27 2017

Як робиться «зрада»?

Значить є така Дніпропетровська область. А в ній є команда Валентина Резниченко, губернатора призначеного дядьком Петром, замість самі знаєте кого. І заходилася команда Резниченка ремонтувати дорогу Дніпро-Запоріжжя, з тої простої причини, що коли тою дорогою їздиш, враження наче сепарські обстріли лунають не біля Широкіно і Авдієвки — а прямо на цій дорозі.

Читайте також: »Зрада» или «победа»: почему все правы

А у виданні «Наші гроші» є такий журналіст Юрій Ніколов, який відкрив жахливий злочин — вартість ремонту дороги «Дніпро — Запоріжжя», бачте у два рази вища, ніж вартість ремонту дороги Одеса — Рені.

Жах? Корупція? Пиляють бюджет?

Зачекайте — тепер сеанс разоблачєнія. Дорога Дніпро — Запоріжжя — це дорога 1-й категорії, ширина її 22 м. А дорога Одеса — Рені — дорога 2-ї категорії, шириною 9 м. Знання математики в обсязі 4-го класу дає зрозуміти, що дорога на Дніпропетровщині ширша за дорогу на Одещині, більше ніж у два рази, тобто матеріалів вона потребує явно у два рази більше, як мінімум.

Читайте також: Це зрада!

Чому ж журналіст не дізнався про все це? Та тому, що пересічний журналіст, переважно — це філолог, який в питаннях будівництва мостів, керування банківським капіталом, дипломатичних контактів і ремонту шляхів — кричуще некомпететнтний. Що й демонструє, часто-густо.

І за моїми власними враженнями щось так у 80% всіх розігнаних в пресі і по мережі «зрад», підгрунтям є не чиєсь реальне порушення або злочин. Підгрунтя цих зрад — дрімуча некомпетентність тих, хто їх розганяє.

Дмитро ВОВНЯНКО

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Последние новости

    ЗАБУДОВНИК-АФЕРИСТ ПІД МАСКОЮ ПАТРІОТА

13:09 ЗАБУДОВНИК-АФЕРИСТ ПІД МАСКОЮ ПАТРІОТА

Читать всю статью