Ukrainian Time

Які партії українці провели б до парламенту на найближчих виборах — соцопитування

Які партії українці провели б до парламенту на найближчих виборах — соцопитування


Май 19
10:53 2017

На парламентських виборах у разі проведення їх найближчим часом українці підтримали б ВО «Батьківщина», партії «Блок Петра Порошенка» та «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Про це свідчать дані опитування Центру Разумкова, проведеного наприкінці квітня, передає «Слово і Діло».

Читайте також: Порошенко готується на другий термін. Консолідує навколо себе олігархат, адмінресурс, силовиків — Касьянов

Згідно з оприлюдненими 18 травня з результатами соцдослідження, якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом, то з тих громадян, які мають намір взяти участь у голосуванні, 11,2% віддали б свій голос за ВО «Батьківщина», 9,8% — за партію БПП, 9,6% — за «Громадянську позицію».

Партію «За життя» Вадима Рабиновича підтримали б 8,5% респондентів, Радикальну партію Олега Ляшка — 8,4%. За «Об’єднання «Самопоміч» готові проголосувати 6,9%, за «Опозиційний блок» — 6,5%, за Об’єднання правих партій («Свобода», «Правий сектор», «Національний корпус») — 4,2%.

Читайте також: У Порошенка знову щось пішло не так? ВІДЕО

Інші політичні сили набрали б менше 3% голосів кожна. Прохідний бар’єр на виборах до Верховної Ради складає 5%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 26 квітня 2017 року. Опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Последние новости

    ЗАБУДОВНИК-АФЕРИСТ ПІД МАСКОЮ ПАТРІОТА

13:09 ЗАБУДОВНИК-АФЕРИСТ ПІД МАСКОЮ ПАТРІОТА

Читать всю статью