Ukrainian Time

Автомобільні крадіжки у Дніпропетровську: статистика та профілактика

Автомобільні крадіжки у Дніпропетровську: статистика та профілактика


Март 03
14:55 2016

2 березня в медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» відбулася прес-конференція «У Дніпропетровську з автомобілів знімають колеса. Статистика та профілактика автомобільних крадіжок».

2

У прес-конференції взяла участь спікер Дніпропетровського відділення поліції Інна Тарасенко.

Вона розповіла, що у 2016 році співробітники поліції за поточні 2 місяці зареєстрували 34 факти крадіжки коліс. За аналогічний період у 2015 році було зафіксовано 28 фактів. На сьогоднішній день розкрито 4 факти, за аналогічний період минулого року було розкрито 3 факти. За всіма фактами відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає покарання від штрафу (від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) до 3 років позбавлення волі. Також існує покарання за частиною 2 цієї ж статті. Там санкція — позбавлення волі до 5 років.

– Що можна порадити, щоб уникнути крадіжок коліс і будь-яких інших предметів, які знаходяться в автомобілі? По-перше, не залишати на свій страх і ризик машину на вулиці. У місті існує достатньо оплачуваних і охоронюваних стоянок. Найкращий спосіб вберегти майно — це стоянки та гаражі. Другий спосіб — це секретки — болти, які не підходять під універсальний ключ. Так як в основному такими крадіжками промишляють не професіонали, то вони беруть універсальний ключ, яким знімають болти. А секретки допоможуть або уникнути крадіжки, або, принаймні, виграти час. Крім того, можна використовувати сигналізації з датчиком нахилу. Якщо машина нахиляється, то спрацьовує сигналізація.

Последние новости

    Пьяный топ-менеджер Приватбанка Максим Шевченко с собутыльником зверски избили молодую пару за замечание не ездить по детской площадке

16:09 Пьяный топ-менеджер Приватбанка Максим Шевченко с собутыльником зверски избили молодую пару за замечание не ездить по детской площадке

Читать всю статью