Ukrainian Time

СБУ затримала «титушку» – активіста сепаратистських груп у соцмережах

СБУ затримала «титушку» – активіста сепаратистських груп у соцмережах


Май 06
10:30 2016

Служба безпеки України затримала мешканця Дніпропетровська, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах та закликав до створення т.зв. «Дніпропетровської народної республіки».
Під час Революції Гідності чоловік зібрав групу молодиків-т.зв. «титушек» та нападав на учасників «Євромайдану» біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Згодом, після поїздки до окупованого Криму та РФ, розпочав інформаційні акції в інтересах «руського міра».
За вказівкою кураторів з терористичної організації «ДНР» зловмисник активно розповсюджував антиукраїнські матеріали на різних інформаційно-політичних інтернет-сторінках.
Він поширював також інформацію, спрямовану на дискредитацію українського війська, матеріали із закликами до насильницької зміни конституційного ладу, громадської непокори діючій владі, інструкції з уникнення мобілізації тощо.
Також спільник терористів інформував кураторів про настрої населення та соціально-політичну ситуацію у Дніпропетровську.
Під час обшуку співробітники спецслужби вилучили у зловмисника комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального Кодексу України. Тривають слідчі дії.

 

Источник

Последние новости

    У Кам’янському підірвали редакцію газети

17:37 У Кам’янському підірвали редакцію газети

Читать всю статью