Європейський Союз високо оцінив допомогу Дніпропетровська в зоні АТО | Ukrainian Time

Ukrainian Time

Європейський Союз високо оцінив допомогу Дніпропетровська в зоні АТО

Європейський Союз високо оцінив допомогу Дніпропетровська в зоні АТО


Июль 21
12:20 2015

DSC_0035

У Дніпропетровській міській раді відбулася зустріч заступника міського голови, директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради Олександра Рудяка з головою відділу політики Представництва ЄС в Україні Ханнесом Шрайбером. Учасники зустрічі з-поміж іншого обговорили ситуацію в країні, допомогу міста переселенцям із східних областей, пораненим бійцям, а також реалізацію різних грантових програм. «Завдяки спільній взаємодії обласної, міської влади та силовим структурам у місті ситуація спокійна і контрольована. Медичні заклади продовжують приймати поранених бійців на лікування та реабілітацію. Загалом з початку проведення АТО лікарні міста медичну допомогу надали понад 6 тисяч воїнам-захисникам. Дніпропетровська міська рада для підтримки бійців АТО та членів їх сімей ухвалила програму «Родина Героя», в рамках якої надається матеріальна допомога на реабілітацію. Також працює модульне містечко для переселенців, зведене коштом Німеччини і велика за це вдячність. Місто надає соціальне забезпечення родинам, які там мешкають», — зазначив Олександр Рудяк.

 

 

DSC_0041

В свою чергу Ханнес Шрайбер високо оцінив допомогу міста з огляду на події у Донецькій та Луганській областях. «Україна сьогодні знаходиться у центрі всесвітньої уваги, у тому числі і Європейського Союзу. Надання гуманітарної допомоги вашій країні для нас є важливим, зокрема, через різні європейські інституції та організації вже виділено близько 40 мільйонів євро для гуманітарної допомоги. Звісно, що більшість цих коштів направлена на гуманітарну допомогу Донецькій та Луганській областям. Також високо цінуємо ту допомогу, яку Дніпропетровськ надав людям, цілим родинам, яким довелось покинути свої домівки через конфлікт на сході країни», — сказав Ханнес Шрайбер.DSC_0048

Також у ході заходу було обговорено співпрацю міста з різними європейськими інституціями щодо реалізації грантових програм для малого та середнього бізнесу міста. «На жаль, через складну економічну ситуацію в країні малий та середній бізнес має проблеми. Міська влада  в межах своїх повноважень усіляко намагається підтримати підприємців, у тому організовуючи різні безкоштовні семінари-практики, тренінги за участю профільних лекторів, які направлені на удосконалення або переорієнтацію тієї чи іншої підприємницької діяльності. Були б вдячні, якщо різні європейські інституції теж допомагали, наприклад, через різні грантові програми», — додав радник в.о. міського голови Андрій Баско.

 

Последние новости

9:54 Экс-премьер Лазаренко может подписать примирение со следствием, — Kyiv Post

Читать всю статью