Ukrainian Time

У Кривому Розі атовець створив велосипед для хворих ДЦП

У Кривому Розі атовець створив велосипед для хворих ДЦП


Апрель 23
23:22 2016

Велосипед підвищеної комфортності створили волонтери громадських організацій «Велокривбасс» і «ЮБІЕФ». Їм можуть управляти інваліди з ДЦП і ті, у кого проблеми зі спиною.

«Хочемо долучити людей з особливими потребами до активного способу життя. Лежачий веломобіль зібрав майстер на всі руки і ветеран АТО Сергій у себе в гаражі. Чоловік з велосипедами на «ти». Перший трек створив за два місяці, а другий — за два тижні», — розповідають знайомі майстра.

Перед тим, як реалізувати проект активісти спілкувалися з лікарями і психологами. Інваліди будуть кататися в парках і на просторих дорогах, поруч зі своїми будинками, і під обов’язковим наглядом активістів.

Міцність лежачого веломобіля сумнівів не викликає. Щоб його створити, волонтери витратили п’ять тисяч гривень і на цьому зупинятися не збираються.

Поки активісти проводять випробування з спецвелосіпедам і вчаться самі. А також шукають інвалідів, що не проти випробувати радість руху.

Нагадаємо, у середу зранку по дорозі на роботу в мерію Віталій Кличко впав із велосипеда. Це сталося на розі вул. Богдана Хмельницького та Володимирської.

Джерело

Последние новости

    У Кам’янському підірвали редакцію газети

17:37 У Кам’янському підірвали редакцію газети

Читать всю статью