Генсек ООН закликав світ змінити підхід у боротьбі з гуманітарними кризами | Ukrainian Time

Ukrainian Time

Генсек ООН закликав світ змінити підхід у боротьбі з гуманітарними кризами

Генсек ООН закликав світ змінити підхід у боротьбі з гуманітарними кризами


Май 23
18:10 2016

Генсек ООН закликав світ змінити підхід у боротьбі з гуманітарними кризами

Через критичну гуманітарну ситуацію, що склалася у світі, Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Пан Гі Мун вперше за 70-річну історію Організації скликав Всесвітній саміт з гуманітарних питань, який пройде 23-24 травня 2016 р. у Стамбулі, Туреччина, передає УНН з посиланням на сайт організації.

«Саміт стане переломним моментом, який змінить підхід міжнародного співтовариства до припинення людських страждань,… забезпеченню готовності до криз і реагування на них», — йдеться на сайті, присвяченому саміту.

Наразі у всьому світі 125 мільонів людей потребує допомоги, 60 мільонів — змушені покинути свої домівки. На подолання кризи потрібно як мінімум 20 мільярдів доларів США.

«Всесвітній саміт з гуманітарних питань повинен пройти заради людей, що живуть на передньому краї… (найбільш уражених кризою — ред.) Вони розраховують на нас. Ми не можемо підвести їх», — наголосив у зверненні до очільників держав Генсек ООН Пан Гі Мун.

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй також закликав до того, щоб в основі кожного рішення в усьому світі лежали інтереси людства — безпека людини, її гідності і права на процвітання. Світові лідери повинні підтвердити, що вони готові нести відповідальність перед народами світу і зобов’язатися виконувати поданий Генсеком ООН порядок денний.

Джерело: УНН
Tags

Последние новости

9:54 Экс-премьер Лазаренко может подписать примирение со следствием, — Kyiv Post

Читать всю статью