Главу латвійських «Нічних вовків» вислали в Росію | Ukrainian Time

Ukrainian Time

Главу латвійських «Нічних вовків» вислали в Росію

Главу латвійських «Нічних вовків» вислали в Росію


Апрель 09
14:25 2016

Влада Латвії видворила з країни росіянина Ігоря Лакатоша, який очолює місцеве відділення російського байк-клубу «Нічні вовки».

Російські ЗМІ повідомляють, що байкера вислали в Росію. Це пов’язно з тим, що раніше він потрапив до списку небажаних осіб.

У «чорний список» Лакатоша включив міністр внутрішніх справ Латвії Ріхард Козловскіс.

Повідомлялося, що таке рішення прийняли на підставі висновку, підготовленого службами безпеки Латвії. Змісту цього документу не розкривають.

Про затримання Лакатоша стало відомо 7 квітня. Повідомлялося, що на його ім’я зареєстроване товариство Night Wolves MC Latvia, яке діє в країні з 2002 року і є латвійською філією «Нічних вовків».

Лакатош був одним із організаторів торішнього автопробігу «Нічних вовків» Москва — Берлін, приуроченого до 9 травня. Тоді багато російських байкерів не змогли отримати європейських віз.

Цього року «Нічні вовки» ініціюють ще один автопробіг на Берлін.

Він має розпочатися 29 квітня і завершитися 9 травня у столиці Німеччини. Байкери збираються проїхати через територію Росії, Білорусії, Словаччини, Австрії, Чехії та Німеччини.

Низка західних держав запровадили санкції проти лідера «Нічних вовків» Олександра Залдостанова. Він відомий як один із лідерів руху «Антимайдан».

Image captionЛідер «Нічних вовків» відомий як прихильник президента Путіна

Источник

Последние новости

9:54 Экс-премьер Лазаренко может подписать примирение со следствием, — Kyiv Post

Читать всю статью