Тепер зрозуміло, чому Путін не поїхав у Париж і Берлін – нардеп | Ukrainian Time

Ukrainian Time

Тепер зрозуміло, чому Путін не поїхав у Париж і Берлін – нардеп

Тепер зрозуміло, чому Путін не поїхав у Париж і Берлін – нардеп


Октябрь 13
11:17 2016

Як відомо, є суттеві розбіжності в тому, як трактуємо мінські домовленності ми, і як це робить Путін. Особливо це стосується таких актуальних тем, як амністія і вибори.

Вчора, 12 жовтня, ПАРЄ сказала своє слово й у цих питаннях. Тепер зрозуміло, чому Путін сховався у своїй норі і відмовився від поїздок у Париж та Берлін. Він тиснув на світ і чекав послабнень, а світ виявився «неадекватним», бо нарешті почав реагувати адекватніше.

Читайте також: Чудовий український день у ПАРЄ. Шість важливих підсумків

Ось згадані пункти з резолюції ПАРЄ щодо агресії РФ в Україні щодо актуальних аспектів мінських домовленностей:

12. Мінські угоди включають положення про амністію для учасників збройного конфлікту на Донбасі. Асамблея нагадує, що, за міжнародним правом, такі положення не можуть служити виправданням безкарності винних у серйозних порушеннях прав людини.

13. Що стосується виборів, передбачених у мінських угодах, Асамблея вважає, що до тих пір, поки поточна ситуація в «ДНР» і «ЛНР», яка характеризується відсутністю безпеки, залякуванням і безкарністю та відсутністю свободи слова й інформації, має місце, вільні і справедливі вибори (гарантовані статтею 3 першого протоколу до Європейської конвенції про захист прав людини (ETSN9)), не видаються можливими в цих регіонах.

Читайте також: Повний текст резолюції ПАРЄ щодо України

Це і є «кінець мінська» як домовленостей, що їх обидві сторони трактували по-різному. Тепер маємо офіційне трактування Ради Європи (ПАРЄ), й воно мені подобається). Ще раз подяка моїм колегам Ар’єву, Геращенко, Гончаренкові, Джемілєву й іншим!

Олександр БРИГИНЕЦЬ

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Последние новости

    Юлія Тимошенко визнана найуспішнішим прем’єр-міністром України за останнє десятиліття

13:55 Юлія Тимошенко визнана найуспішнішим прем’єр-міністром України за останнє десятиліття

Читать всю статью