Порошенко зустрівся з Обамою у Вашингтоні | Ukrainian Time

Ukrainian Time

Порошенко зустрівся з Обамою у Вашингтоні

Порошенко зустрівся з Обамою у Вашингтоні


Апрель 01
09:07 2016

 

Під час Саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні президент України Петро Порошенко провів зустріч із президентом США Бараком Обамою, інформує офіційний сайт українського лідера.

«Глави держав обговорили ситуацію на Донбасі та в Криму і скоординували зусилля для повної імплементації Росією мінських домовленостей. Президенти також обговорили питання розвитку стратегічного партнерства між Україною і США. Окрему увагу було приділено необхідності якнайшвидшого формування зорієнтованих на реформи коаліції та уряду в Україні», – ідеться в короткому повідомленні.

Президент Обама також підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій у сумі 1 мільярд доларів США після завершення процесу формування уряду в Україні. За кілька годин до зустрічі з Обамою Порошенко детально обговорював цю тему і з віце-президентом США Джозефом Байденом. Також Байден повідомив про рішення США виділити додатково 335 мільйонів доларів на реформування безпекового сектору України, зокрема Збройних сил, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у США, де бере участь у Саміті з ядерної безпеки та у форумі «Битва України за свободу триває».

 

Джерело

Последние новости

9:54 Экс-премьер Лазаренко может подписать примирение со следствием, — Kyiv Post

Читать всю статью