Ukrainian Time

Саакашвілі вимагає реакції Порошенка на звільнення Сакварелідзе

Саакашвілі вимагає реакції Порошенка на звільнення Сакварелідзе


Март 29
15:21 2016

Одеський губернатор Міхеіл Саакашвілі вимагає реакції президента Петра Порошенка на звільнення одеського прокурора, заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Це той випадок, коли президент, як гарант конституції, повинен висловити свою позицію недвозначно, чітко і різко. І не тому, що це буде на користь кого-небудь з нас, а заради державності, цілісності і величного майбутнього України», – вважає він.

Саакашвілі обурився, що звільнення Сакварелідзе обґрунтували листом, підписаним «головою одеської мафії» Сергієм Ківаловим і «міжнародним шахраєм», депутатом Ради від БПП Дмитром Голубовим.

«Прецедент, коли прокурора знімають за офіційною вимогою місцевого, до того ж замішаного в сепаратизмі, організованого кримінального угрупування матиме дуже тяжкі наслідки для країни», – вважає він.

Саакашвілі нагадав, що під час призначення Сакварелідзе одеським прокурором «президент дав йому мандат допомогти мені боротися з мафією і навести порядок».

«Він порушив цілу серію кримінальних справ щодо махінацій пов’язаних з Ківаловим, з мерами міст по всій Одеській області, а також з місцевими представниками блоку Петра Порошенка».

Як відомо, генпрокурор Віктор Шокін звільнив Сакварелідзе у вівторок. Цьому передував тривалий конфлікт між обома чиновниками. Сакварелідзе стверджував, що Шокін, зокрема, перешкоджає розслідувати справу «діамантових прокурорів».

Джерело

Последние новости

    У Кам’янському підірвали редакцію газети

17:37 У Кам’янському підірвали редакцію газети

Читать всю статью