Ukrainian Time

Волонтери зафільмували, як живуть люди у буферній зоні Зайцевого

Волонтери зафільмували, як живуть люди у буферній зоні Зайцевого


Апрель 07
19:02 2016

Бойові дії тут не припиняються вже більше півтора року. У місцевого населення в паспорті значиться прописка «місто Горлівка», тож люди не можуть отримувати пенсію і соцвиплати.

Волонтери гуманітарної місії «Прооліска» відзняли документальний репортаж із селища Зайцеве, що перебуває у буферній зоні в АТО.

Селище Зайцеве територіально є околицею Горлівки. Частина селища знаходиться під контролем «ДНР», частина — під контролем української армії. У цій частині селища відсутнє водопостачання, частково відсутня електрика. У місцевих жителів в паспорті значиться Горлівська прописка. Селище знаходиться за українською митницею в «буферній зоні». У Жованці (частина Зайцеве) живуть близько 100 сімей, в тому числі 10 дітей

«Військовий ЗСУ з позивним «Годзила», який є на даному відео (супроводжував нашу місію по селищу), через 2 дні після зйомки відео загинув. Літня місцева жителька, зображена на відео, на наступний день після його зйомки, в ході артилерійського удару по своєму будинку, була контужена і на даний момент знаходиться в лікарні», — написав волонтер Євген Каплін в соцмережі.

«Бойові дії тут не припиняються вже більше півтора року. У місцевого населення в паспорті значиться прописка «місто Горлівка». Без оформлення статусу переселенця вони не можуть отримувати пенсію і соціальні виплати на території України», — додає волонтер Євген Каплін.

Источник

 

Последние новости

    У Кам’янському підірвали редакцію газети

17:37 У Кам’янському підірвали редакцію газети

Читать всю статью