Ukrainian Time

Як мер Кам’янського тягав маршрутку: фото

Як мер Кам’янського тягав маршрутку: фото


Июнь 08
19:13 2019
92 просмотров

8 червня в самому центрі Кам’янського, на площі Калнишевського мер Кам’янського Андрій Білоусов протягнув 20 метрів двотонну маршрутку. Вдруге міському голові довелося тягти маршрутку вже з людьми, а це потягнуло майже на три тонни.

25 легкоатлетів з усієї України взяли участь в аматорських змаганнях. Серед спортсменів – наш земляк, майстер спорту з важкої атлетики Дмитро Воленко. У програмі було представлено 5 вправ. У їх числі, перенесення важких предметів на різні відстані, підняття вантажів над головою і кантування колеса вагою 365 кг. Головний суддя змагань – Василь Вірастюк. В його команді відомі стронгмени України Сергій Конюшок та Юрій Огоновський.

Такі випробування запропонували йому організатори “Богатирських ігор-2019” в Кам’янському, які проходили сьогодні, 8 червня, на майдані Калнишевського. Такий фест проходить в нашому місті вже втретє. Традиційно на нього завітав найсильніший богатир України Василь Вірастюк. В рамках фестивалю, 16 атлетів змагались у кантуванні шини, перетягуванні 180 та 150-кілограмових гирь та інших дисциплінах.

Це було непросто. Найскладніший момент – зрушити автомобіль з місця. Дякую українським богатирям за візит до нашого міста, а також закликаю молодь і всіх кам’янчан займатися спортом і вести здоровий спосіб життя», – сказав Андрій Білоусов.