Ukrainian Time

Поліцейські затримали грабіжника-рецидивіста у центрі Дніпропетровська

Поліцейські затримали грабіжника-рецидивіста у центрі Дніпропетровська


Март 31
18:32 2016

25 березня співробітники кримінальної поліції Жовтневого (Соборного) відділення поліції м. Дніпропетровська спільно з патрульними та за сприяння мешканців затримали грабіжника, який грабував своїх жертв під погрозою ножа.

Про це повідомив начальник Жовтневого (Соборного) відділення поліції у м. Дніпропетровську В’ячеслав Клешня.

“Близько опівдня в кімнату одного з гуртожитків по проспекту Гагаріна зайшов невідомий. Побачивши, що в кімнаті знаходиться тільки дівчина, зловмисник почав вимагати у неї гроші та цінні речі, погрожуючи при цьому ножем. Дівчина не розгубилася та підняла галас, в результаті чого злодій вдався до втечі. Проте на виході його зупинили мешканці гуртожитку, які і викликали поліцейських”, – зазначив В’ячеслав Клешня.

Горе-злодія передали в руки патрульних поліцейських, які приїхали за викликом. Затриманим виявився мешканець Дніпропетровської області 1975 року народження, який на час скоєння злочину відбував покарання за аналогічний злочин у виправному закладі № 133.

“Затриманий раніше вже шість раз притягувався до кримінальної відповідальності та провів у місцях позбавлення волі загалом двадцять три з половиною роки. На момент здійснення розбійного нападу він відбував покарання і знаходився у досить таки вільних умовах утримання в режимі обмеження волі та проходив лікування в одній із лікарень міста,” – додав начальник Жовтневого (Соборного) відділення поліції.

На даний момент затриманому інкримінують два епізоди розбійних нападів, які він скоїв в гуртожитках на території району. Знаряддя злочину – ніж, вилучено.

“Наші співробітники після першого випадку розбійного нападу у гуртожитку, до речі, також на проспекті Гагаріна, провели роботу з персоналом та роздали орієнтування на ймовірного розбійника. Це принесло свої результати”, – наголосив В’ячеслав Клешня.

До речі, злочин за який затриманий наразі відбуває покарання, він скоїв також в цьому ж районі міста. Так що проспект Гагаріна для зловмисника став роковим. Цього разу йому загрожує термін позбавлення волі строком від 7 до 12 років за ч. 3 ст.187( розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації ГУНП в Дніпропетровській області

Источник