Ukrainian Time

Гройсман зробив заяву про формування нового уряду

Гройсман зробив заяву про формування нового уряду


Апрель 13
10:46 2016
139 просмотров

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що готовий очолити Кабінет міністрів у разі, якщо коаліція парламентських фракцій внесе його кандидатуру. Відповідну заяву він зробив зранку 13 квітня після відкриття пленарного засідання ВР.

За його словами, майбутня коаліція уже погодила “формат” нового Кабміну.

“Учора було багато різних консультацій з лідерами фракцій коаліції, президентом, але я думаю, що ми вийшли на той формат, який може бути прийнятним, відповідальним і дозволить вивести країну з кризи”, – зазначив Гройсман.

“Я думаю, що сьогодні це вже буде обговорення депутатів Верховної Ради, буде нагода сьогодні зустрітися, провести збори коаліції з тим, щоб на завтра вийти на голосування за створення нового уряду, затвердження програми дій, зміну керівництва Верховної Ради і – рух вперед”, – додав він.

Як повідомлялося, раніше заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко заявив, що фракції «Народного фронту» і «Блоку Петра Порошенка» змогли вирішити суперечності у питанні кандидатури майбутнього прем’єр-міністра і формування нового Кабінету міністрів, а саме голосування відбудеться у четвер, 14 квітня.