Ukrainian Time

Подробиці загибелі київського політолога – поліція підозрює умисне вбивство

Подробиці загибелі київського політолога – поліція підозрює умисне вбивство


Апрель 25
13:48 2016

Чоловік упав із технічного поверху житлового будинку

У поліції повідомили подробиці загибелі чоловіка, який випав із вікна житлового будинку у Солом’янському районі столиці на вулиці Михайла Донця.

Як повідомили у прес-службі Нацполіції, за попередньою інформацією, чоловік упав із технічного поверху житлового будинку. Раніше очевидець, який викликав швидку, розповів, що загинув відомий політолог Андрій Дорошенко. Він також зазначив, що правоохоронці знайшли сліди на підвіконні коридору 9-го поверху.

У поліції підозрюють, що політолога могли скинути – слідчі дану подію попередньо кваліфікували як умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Повідомлялося також, що Дорошенко жив не в тому будинку, з якого він випав, а за 5 хвилин ходьби звідти – в районі проспекту Відрадного.

Я викликав “швидку” о 13:52. Самого падіння не бачив, але на 9-му поверсі на підвіконні у коридорі поліцейські зафіксували сліди ніг. Слідів боротьби зафіксовано не було. Швидка приїхала буквально за 2 хвилини. Поліція пробила по базі і сказала, що це – політолог Андрій Дорошенко”, – розповів очевидець.

За його словами, правоохоронці знайшли у загиблого телефон і зателефонували його рідним. Виявилося, що політолог жив не в тому будинку, з якого він випав, а за 5 хвилин ходьби звідти – в районі проспекту Відрадного.

Джерело