Ukrainian Time

Обстріли в Алеппо не закінчаться, поки Асад не захопить східні квартали міста – експерт

Обстріли в Алеппо не закінчаться, поки Асад не захопить східні квартали міста – експерт


Декабрь 14
13:29 2016
5 просмотров

Обстріли Алеппо будуть продовжуватися, поки урядові війська Башара Асада не захоплять східні квартали міста.

Таку думку в коментарі власному кореспонденту UAINFO висловив директор Інституту політичного аналізу та міжнародних досліджень Сергій Толстов.

Він підкреслив, що поки війська Асада не візьмуть ціль, обстріли в Алеппо не закінчаться.

«Враховуючи, що Сполучені Штати Америки не збираються воювати з Сирією, а Барак Обама йде у відставку, думаю, що Росія та сирійський уряд закінчать цю операцію, щоб поставити крапку», -  зауважив він.

За словами С.Толстова, евакуація мирних жителів  на відповідальності в першу чергу тих, хто контролює ситуацію в кварталах, де проходять обстріли.   

«Це відповідальність бойовиків, а вони звичайно, не хочуть цього робити. Навпаки бажають, аби був розголос. Очевидно, що люди Асада не зацікавлені у наданні вільного виходу для мирного населення. Мабуть, бажають  їхньої повної  здачі або воєнного знищення. Думаю, що це і є проблема», -  вважає експерт.

Читайте також: Россия окончательно увязает в сирийских песках

Окрім політичного тиску, зауважує він, США ніяк не можуть втрутитися в конфлікт.

«Вони звинувачують Москву, а Москва  - їх у бомбардуванні кварталів у Масулі. Це війна. На те, що говорить адміністрація Обами Москва не звертає уваги, як і на те, що говорить Європейський Союз», – підкреслив С.Толстов.

У військ Асада, зауважує, нині є можливість встановити контроль над Алеппо, що вони й роблять.

«Фактично, результат цієї операції цілком очікуваний. Думаю, тут не буде ніяких сюрпризів. Питання лише терміну і того, наскільки великими будуть втрати серед мирного населення. Хоча справжньої кількості жертв не знає ніхто, бо не ведеться їх підрахунок», -  повідомив С.Толстов.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter