Ukrainian Time

Чому бойовики обстріляли Красногорівку

Чому бойовики обстріляли Красногорівку


Май 30
08:33 2017

Вчора о 6-й годині ранку противник вів вогонь по житловим масивам Красногорівки. Під обстріли потрапили міська лікарня і школа. У школі відповідно почалась пожежа. Пошкодження отримали 8 цивільних осіб. Противник вів обстріли з різних видів озброєння, зокрема РСЗВ “Град”, і наскільки нам відомо, велась боротьба з танком. Противник не вперше робить такі обстріли, але систематичність, з якою почали обстрілювати житлові цивільні квартали, де немає ніяких військових, трошки змушує напружитись.

Читайте також: Обстріл Красногорівки: системи життєзабезпечення міста працюють у штатному режимі

Ми думаємо, що ці обстріли пов’язані з самітом G-7, який відбувався в ці дні на Сицилії. Це вже не вперше спостерігається, ви можете подивитись за три роки війни ситуації, коли відбуваються у світі переговори, в яких обговорюють питання України та введення санкцій за російську агресію, неодноразово в ці моменти починається посилення обстрілів. Ми думаємо, що це є спосіб тиску на світову спільноту і українців, намагання вивести нас на мирні переговори з росіянами на їх умовах.

Читайте також: Як Красногорівку звільняють від фашизму

Це не була спроба штурму Красногорівки у жодному разі. Їм (бойовикам – Ред.) було зручно обстрілювати, тому що вона знаходиться на лінії розмежування. Також вони зараз б’ють по тих місцях, куди раніше не стріляли, по нових. Тут висновків буде багато. Можливо у противника в той момент на цій ділянці було скупчення потрібної техніки.

Мирослав ГАЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter