Ukrainian Time

Все набагато складніше. Навіщо Путін у Парижі замахнувся на Ярослава Мудрого

Все набагато складніше. Навіщо Путін у Парижі замахнувся на Ярослава Мудрого


Май 30
09:13 2017

Так як ми всі вже зрозуміли, що гібридна війна – це складне явище, дозволю і собі запостити не суто дипломатичні міркування, а скоріше гипотетичне припущення.

Коли В.Путін говорить від імені Росії про “нашого” князя Ярослава і його молодшу доньку Анну – королеву Франції, то не тільки намагається зазіхнути на наше українське глибоке історичне європейське коріння і приписати собі, але й досягнути іншої мети. Все набагато складніше.

В позиції російського режиму проглядається намагання показати, що королівські, а потім й імперські європейські династії залежали від Росії. І саме Росія буде вирішувати, що далі робити з “аморфною”, “слабкою”, “невпевненою в собі” Європою, “закат якої наближається”.

Тому послідовність: “наш князь Ярослав” – “наша Анна” – королева Франції… може мати в збуджених мізках своє продовження. До того ж династичні шлюби мали наслідком і територіальні притензії.

А є ще Єлізавета Ярославна – королева Норвегії й Данії. Є ще Анастасія Ярославна – королева Угорщини. Так що “слідкуйте за руками…”

Валерій ЧАЛИЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter