Ukrainian Time

За невиконані обіцянки – місце на сміттєзвалищі

За невиконані обіцянки – місце на сміттєзвалищі


Июнь 21
05:11 2017

В Україні не так багато міст, які мені дійсно подобаються або які я вважаю рідними.

Крім Вінниці і Києва це – Львів. Я був у Львові десятки разів, у мене в Львові живе безліч друзів та колег, я обожнюю львівські кав’ярні та заклади.

Мер Львова мені завжди імпонував. І коли мене запитували, яке місто і якого мера можна поставити у приклад, часто вказував саме на мера Львова.

Потрібно розуміти, що більшість притомних людей вважають львів’ян заручниками ситуації. Більшість притомних людей розуміють, що проблема сміття – не лише проблема одного конкретного міста. І ніхто з притомних людей не хоче, щоб львів’яни потонули у смітті.

АЄОА.

За все, що відбувається в місті – відповідає мер. Лише він.

Так сталось, що Гройсман був мером міста, де я народився і жив більшу частину свого життя. І тому можу порівняти підхід до вирішення проблем міста мера-Садового і мера-Гройсмана.

Читайте також: Політолог: Історія з львівським сміттям – це історія президентських виборів

Гройсман в перші півроку ідентифікував нагальні проблеми міста і за 2-3 роки їх вирішив. Після цього почалось покращення – там відреставрували, там пофарбували, там добудували, там розширили. І лише через N років Гройсман пішов у політику. Можна довго сперечатись, хороший чи поганий він у якості прем’єр-міністра, але факти залишаються фактами:

1. Гройсман методично і ціленаправлено підтримував децентралізацію, ще коли про такий термін ніхто і не чув. Тому що вважав, що децентралізація дасть містам достатньо грошей і влади, щоб САМОСТІЙНО вирішувати свої проблеми. Він про це говорив на всіх зустрічах, конференціях, в ЗМІ тощо. Він використовував свій вплив для просування своїх цілей. І він цього добився. У міст тепер є і влада, і гроші.

2. Гройсман не був ідеальним мером, але він точно був найкращим мером для Вінниці за моєї пам’яті. І Вінниця щороку визнається найкомфортнішим містом для життя.

Тому в конфлікті двох людей, з яких один – вирішив нагальні проблеми свого міста за 2 роки, а інший – не виконав свої обіцянки за 12 років і не зробив нічого для вирішення нагальних проблем, мої симпатії однозначно не на стороні мера міста Лева.

Читайте також: Мусорные бои между Киевом и Львовом

Жаль, що це сталось з Львовом і Садовим. Він точно не найгірший мер в Україні і Львів так само – не найгірше місто в Україні. Мене дуже засмучує ситуація, в якій місто та громадяни стали заручниками ситуації, але з іншої сторони мене радує той факт, що очільники міста реально втрачають рейтинги за обіцянки, які не були виконані.

І не важливо, чи ти брутальний альфасамець, чи “свій” айтішнік, чи світовий чемпіон по боксу. Якщо ти не здатен вирішити проблеми свого міста роками, то твоє місце – на сміттєзвалищі.

Особливо, якщо ти його не побудував.

Олександр КРАКОВЕЦЬКИЙ

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter