Ukrainian Time

Аксьонов стурбований спроможністю РФ “захистити” Крим – британська розвідка


Аксьонов стурбований спроможністю РФ “захистити” Крим – британська розвідка
26 Травня
09:48 2023

Розвідка Великої Британії відзначила зростання кількості парамілітарних угрупувань в РФ, які не входять до лав збройних сил країни.
Про це йдеться у розвідувальному огляді британського Міноборони.
Як зазначили у відомстві, зростання кількості парамілітарних угрупувань різко прискорилось після вторгнення Росії в Україну і набула особливого значення в окупованому Криму.
Так званий "глава Криму" Сергій Аксьонов зіграв важливу роль у створенні кількох таких місцевих підрозділів, які часто заявляють про свою приналежність до "казацьких традицій".
Аксьонов, ймовірно, "прагне відполірувати свою патріотичну репутацію", вербуючи бійців, але він, вірогідно, також стурбований здатністю регулярної армії РФ захистити півострів, йдеться у повідомленні.
"Основний підрозділ російського гарнізону, 22-й армійський корпус, наразі здебільшого дислокований за межами півострова і зазнав значних втрат", – додають у розвідці.

Напередодні британська розвідка повідомляла, що Росія підробила дані автоматичної ідентифікаційної системи в Чорному морі, щоб зобразити символ "Z", який у Кремлі використовують для пропаганди своєї агресивної війни.

Наші Соцмережі