Ukrainian Time

Біатлон. Білосюк потрапила в топ-20 останнього спринту в році на Кубка світу в Ансі

16 Грудня
16:35 2021

Сьогодні, 16 грудня, у французькому Ансі стартував заключний етап біатлонного Кубка світу в 2021 році. За підсумками жіночої спринтерської гонки кращою серед українок стала Олена Білосюк – у неї 18-й результат.

Детальніше – в матеріалі РБК-Україна.

Білосюк показала відмінну стрілянину, завершивши обидва вогневі рубежі з нулями. У підсумку вона поступилася трохи більше хвилини норвежці Марті Олсбю Ройселанд, яка також завершила гонку без промахів. Друге місце посіла француженка Анаіс Бескон, третя – шведка Ельвіра Еберг.

Також до топ-60 потрапили ще три українки, які стартують у гонці-переслідуванні: Дар'я Блашко, Юлія Джима та Ірина Петренко. А ось Ольга Абрамова фінішувала лише з 94-м результатом.

94. Ольга Абрамова (3+1) +3: 35,2

У заліку Кубка світу Білосюк заробила 23 бали, Блашко – 12, Джима – 1. У загальному заліку лідирує Ройселанд з 336 балами. Кращою серед українок є Джима – 26 місце і 95 балів. У Білосюк 30 місце і 85 очок.

Завтра, 17 грудня, відбудеться чоловіча спринтерська гонка. Старт в 15:00 по Києву. Жіноче переслідування стартує в суботу, 18 грудня, о 14:00.