Ukrainian Time

Дніпропетровщина готова до чергового послаблення карантину


26 Червня
11:15 2020

Протягом попередніх кількох днів кількість проведених на Дніпропетровщині тестів зростала. За останню добу їх зробили 1477. Це значно більше, аніж за минулі дні. Для порівняння: 22 червня провели 991 тестування, а 17-го – 337. Загалом дослідження в області проводять  11 лабораторій.


До державних установ і обласних лікарень приєдналися приватні. Така кількість є більш ніж достатньою, щоб відповідати вимогам адаптивного періоду карантину. Нагадаємо, що за даними на 23 червня Дніпропетровська область не відповідала оновленим нормам МОЗ щодо ослаблення карантину за охопленням тестуваннями. Нині ж за всіма чотирма цільовими показниками область готова до чергового етапу послаблення карантинних обмежень.

Додатково сьогодні область отримала 6 000 реактивів, що будуть розподілені між державними лабораторіями.

За словами голови Дніпропетровської обласної ради в області повністю закрита проблема проведення тестувань на COVID-19. Область має достатню кількість самих тестів і матеріяли аналізів досліджуються вчасно. Завдяки оперативним організаційним і карантинним заходам ситуацію вдалося взяти під контроль.

Наш Telegram канал! Приєднуйся!