Ukrainian Time

Кам’янчанин Денис Проскура виборов “бронзу” на Кубку України з боксу

04 Вересня
17:04 2023

З 28 серпня по 2 вересня у селі Баяни (Чернівецька область) пройшов Кубок України з боксу серед чоловіків та жінок на честь героїв Азовсталі.

У змаганнях взяли участь боксери з Київської, Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Одеської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської, Харківської, Донецької, Хмельницької та Дніпропетровської областей.

Відкриття Кубку відвідали наші Герої, які брали безпосередню участь у обороні нашої держави від ворога, а саме: боєць бригади “Азов”, оборонець Маріуполя Святослав Сірий та один із 72 добровольців, які прорвались на вертольотах на територію завода Азовсталі Руслан Сербов.

Кам’янське на змаганнях представив вихованець ДЮСШ №1 Денис Проскура, тренера Вадима Хамази. Спортсмен вдало виступив і посів 3 місце. У своїй ваговій категорії Денис поступився боксерам зі Львівської та Київської областей.

Перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області, друге – Львівська область, третє – Київська область.