Ukrainian Time

Кам’янчанка Віра Попруга виборола бронзу на чемпіонаті Європи з шашок-100

30 Жовтня
12:23 2023

З 28 по 29 жовтня у нідерландському Байлені проходили два євротурніри з швидких та блискавичних шашок серед чоловіків та жінок. Єдиною представницею України на цих турнірах була майстер спорту Віра Попруга з Кам’янського, вихованка дніпровської ДЮСШ№9.

Першого змагального дня у 9-ти партіях з швидким контролем часу Віра здобула 5 перемог. Протягом турніру спортсменка спочатку довгий час очолювала таблицю. Після перерви йшла на другому місці, а вже на фініші закріпилася на третій сходинці. Таким чином, кам’янчанка виборола бронзову перемогу змагань.

Також Віра виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

Другого дня проходили змагання з блискавичних шашок. Це дуже динамічний вид програми, де спортсмени часто допускають багато помилок із-за нестачі часу на партію. Тут перемагає той, хто зробить менше помилок. Наша спортсменка зробила дві, її три конкурентки – по одній. Тому Віра посіла лише четверте місце.

Тепер на кам’янчанку чекає насичений на турніри листопад: чемпіонат України з чекерсу та шашок-64, що відбудуться в нашому місті та чемпіонат України з шашок-64 та дорослий ЧУ з шашок-100, що пройдуть в Івано-Франківську.

Вітаємо нашу спортсменку із чудовими результатами!