Ukrainian Time

МЗС закликало українців не їздити в Карабах і уникати зібрань у Вірменії


МЗС закликало українців не їздити в Карабах і уникати зібрань у Вірменії
19 Вересня
22:37 2023

На тлі ескалації в невизнаному Нагірному Карабаху Міністерство закордонних справ оголосило про рекомендації для українців щодо відвідування цього регіону.
Про це йдеться в заяві на сайті МЗС.
Відомство радить громадянам України "наразі утриматися від відвідання цього регіону, а також уникати місць масового скупчення людей в містах Вірменії, зокрема Єревані".
У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію українці можуть звертатися на цілодобову гарячу лінію посольства України в Вірменії (+374 7710 0273) або гарячу лінію МЗС України (+38 044 238 1588).
Нагадаємо, 19 вересня Азербайджан заявив про початок "локальних антитерористичних заходів" у невизнаному Нагірному Карабаху, який вважається міжнародно визнаною частиною Азербайджану.
МЗС Вірменії назвало дії Баку широкомасштабною агресією проти народу Нагірного Карабаху "з метою завершення політики етнічних чисток".
Надвечір протести під будівлею уряду Вірменії у зв’язку з "антитерористичною операцією" Баку проти Карабаху переросли у сутички. Протест зібрався також під посольством Росії – вірмени вимагають від Москви втрутитися у ситуацію.

Наші Соцмережі