Ukrainian Time

Плавці Кам’янського вибороли 16 медалей на чемпіонаті України

07 Серпня
13:06 2023

З 28 по 30 липня у Полтаві проходили літній чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів і літній чемпіонат України з плавання серед дорослих. У змаганнях взяли участь 445 спортсменів із 19 областей України.

Також взяли участь і вихованці кам‘янської “ДЮСШ №5” (тренери Дмитро Краєвський  та Андрій Сидоренко).

Камʼянські спортсмени вибороли 16 медалей.

Дмитро Краєвський зазначив, що окрім “срібла” чемпіонату, його підопічний Володимир Шакула виконав норматив в майстри спорту України на дистанції 200 метрів батерфляєм.

Крім того, кам’янчанин, чемпіон ЄЮОФ-2022 і прапороносець збірної України Микола Котенко, який виступав на XVІI літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, у фіналі змагань посів друге місце з часом 2:01.13.

16-річний плавець поступився лише представнику Туреччини (1:58.62). Третім став спортсмен з Польщі (2:01.78).

Також до свого активу він додав “бронзу” на дистанції 100 м таким же стилем. Його час на фініші склав 54,63.

Змагання проходили з 23 по 29 липня у словенському Маріборі.

Микола розповів, що готувався до змагань досить давно, проте за три тижні до фестивалю захворів, тому вважає, що не показав свого найкращого результату.