Ukrainian Time

Рада призначила Чернишова міністром національної єдності


Рада призначила Чернишова міністром національної єдності
03 Грудня
14:29 2024

В Україні створять нове відомство – Міністерство національної єдності України. Його очолив Олексій Чернишов. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
За відповідне рішення проголосували 237 парламентарів.
"Рада призначила Олексія Чернишова на посаду Віце-прем'єр-міністра України – Міністра національної єдності України", – написав Железняк.

Варто зауважити, що Міністерство національної єдності України – це нова структура у державній владі країни. Однак наразі не відомо, як саме вона буде працювати.
4 листопада 2022 року йог було призначено головою правління НАК "Нафтогаз України". А ще раніше він очолював Міністерство розвитку громад та територій.

Що відомо про Чернишова
Олексій Чернишов народився у Харкові в 1977 році. Одружений, виховує двох синів. Має дві вищі освіти: закінчив Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія" за спеціальністю "Економіка підприємства" та Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю "Правознавство".
У 1999 році пройшов професійний курс з управління проєктами за стандартами міжнародного Інституту управління проєктами (програма "Управління проєктами" на базі компанії "Westinghouse", США, Пенсільванія).
Професійну кар'єру розпочав в IT-компанії Telesens, яка спеціалізувалася на розробці програмного забезпечення для телекомунікаційного бізнесу. Працював помічником-консультантом народного депутата на громадських засадах. У 2005-2007 роках очолював групу компаній АВЕК, а до 2013 року був головою її наглядової ради. Заснував інвестиційно-девелоперську компанію Eastgate Development, а в 2014 році – інвестиційну компанію VI2 Partners з офісами в Києві та Відні.
Міністерство єдності
У серпні цього року президент Володимир Зеленський оголосив про створення "Міністерства єдності", яке має об’єднати українців за кордоном та протистояти російській пропаганді.
Основне завдання нового відомства – підтримка українських громад за кордоном, зміцнення їхніх зв’язків із Україною та захист спільних національних інтересів.
Зеленський наголосив, що для задоволення освітніх, культурних та інформаційних потреб українців держава має відігравати активнішу роль, адже зусиль одного Міністерства закордонних справ для цього недостатньо.
Пізніше Зеленський заявив, що нове міністерство може бути створене вже осінню 2024 року.

Наші Соцмережі