Ukrainian Time

У Кам’янському відбувся турнір з волейболу приурочений до Дня молоді

11 Серпня
11:22 2023

9 серпня на волейбольному майданчику ДЮФШ “Надія” пройшов турнір з волейболу, присвячений Дню молоді (відзначається 12 серпня).

Організаторами виступили Федерація волейболу Кам’янського разом з управлінням молоді та спорту.

У турнірі взяли участь 5 команд.

Першими зіграли хлопці: команда ліцею №37 та збірна команда ліцею №35 і ПДМК. Гравці показали неабияку спритність, енергію та якісну командну гру. Переможцем стала збірна команда ліцею №35 і ПДМК, а кращим гравцем визнали Данила Зубкова.

Другими виступили дівчата. Між собою грали волейболістки ДЮСШ№2, Віталія Серьогіна, ДЮСШ№2, Наталії Гальки та Технологічного фахового коледжу.

З рахунком 2:1 перемогла команда ДЮСШ№2 В.Серьогіна.

На турнір завітав начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк та представники Молодіжної ради, які привітали спортивну молодь з їх святом.

Президент федерації волейболу Кам’янського Тетяна Борис зазначила, що всі команди дівчат продемонстрували гарну майстерність та назвала усіх призерів та переможців турніру. Ними стали:

• 3 місце – команда ДЮСШ№2 Наталії Гальки,
  • 2 місце – команда Технологічного фахового коледжу,
  • 1 місце – команда ДЮСШ№2 Віталія Серьогіна.

Кращим гравцем стала спортсменка з команди віце-чемпіона, капітан команди ТФК, Поліна Арджановська.

Представники Молодіжної ради разом з Едуардом Коряком та Тетяною Борис нагородили дівчат медалями та грамотами, а команда-переможець також отримала кубок.