Ukrainian Time

В Україні запрацювали майже 11 тисяч Пунктів незламності – Мінінфраструктури


В Україні запрацювали майже 11 тисяч Пунктів незламності – Мінінфраструктури
20 Листопада
14:23 2023

По всій Україні вже діють 10 945 Пунктів незламності, створені та готові до відкриття – ще 2 356. Дорогу до найближчого пункту можна знайти у застосунку Дія. Про це заявили в Мінінфраструктури.
Серед першочергових завдань на засіданні Координаційного штабу були названі:
якнайшвидше переведення в режим діючих 2 356 Пунктів незламності; забезпечення пунктів генераторами та додатковими засобами опалення; забезпечення підключення Пунктів незламності до фіксованого інтернет доступу; створення достатніх запасів паливно-мастильних матеріалів для безперебійної роботи генераторів; завершення оновлення даних про розташування Пунктів незламності та їх комплектації для відображення інформації в застосунку Дія.
Карта Пунктів незламності у застосунку "Дія"
Від кінця жовтня у застосунку Дія стала доступна карта Пунктів незламності. По карті можна знайти дорогу до найближчого пункту та перевірити наявність послуг у ньому.
Під час пошуку Пункту незламності важливо обрати область, де знаходиться користувач і завантажити мапу. Це забезпечить доступність до інформації та мапи навіть в умовах блекаутів, відсутності світла або інтернету.
Також у додатку можна встановити фільтр і знайти локацію з необхідними опціями – пандус, інтернет, мобільний зв'язок, генератор тощо. На мапі з’являться лише ті пункти, де ці опції доступні.

Наші Соцмережі